Alle artikelen
Interface ICT Force

Een sterk profiel op ExpertLink: zo doe je dat

profiel

Jouw volgende opdracht vinden begint met een sterk profiel. Dit is de plek waar we jou leren kennen, zodat we je kunnen koppelen aan een opdracht die echt bij je past. Hoe vollediger je profiel, hoe beter dat lukt.

Staat er nu nog niets bij dat aansluit? Ook dan loont het om je profiel alvast aan te maken. Zodra er een match is, neemt je contactpersoon zelf contact met je op.

Wat je invult

Je profiel bestaat uit een aantal tabbladen. Elk onderdeel helpt ons om jou beter te leren kennen, en om je sneller aan de juiste opdracht te koppelen.

Profiel. Hier vertel je wie je bent. Vul je persoonlijke gegevens in, schrijf iets korts over jezelf en upload je cv.

Skills. Hier laat je zien wat je kunt. Voeg je vaardigheden toe en geef per skill aan op welk niveau je zit en hoeveel jaren ervaring je hebt.

Voorkeuren. Hier bepaal jij de spelregels. Geef aan of je openstaat voor zzp, Flexlance of dienstverband, wanneer je beschikbaar bent, en of je automatisch opdrachten wilt ontvangen via de "opdracht matches"-toggle.

Ook stel je in hoe je op de hoogte gehouden wilt worden. Kies per type update of je een melding in de app, een e-mail, of allebei wilt ontvangen.

Neem de tijd om ieder onderdeel goed in te vullen. Hoe vollediger je profiel, hoe beter we je kunnen matchen.

Wat je met een profiel kunt

Zodra je profiel staat, kun je op twee manieren aan een opdracht vinden.

Je kunt zelf opdrachten bekijken in ExpertLink en er direct op reageren.

Daarnaast kun je in je voorkeuren "opdracht matches" aanzetten. Staat die aan, dan ontvang je automatisch de opdrachten die aansluiten bij je skills en voorkeuren, zonder dat je zelf hoeft te zoeken. Staat er nu niets bij dat aansluit? Dan hoor je het zodra dat verandert.

Aan de slag

Maak vandaag nog je profiel aan op ExpertLink. Het kost een paar minuten, en je hoeft het daarna alleen actueel te houden.

👉 www.interface-ict.nl

    Een sterk profiel op ExpertLink: zo doe je dat | Interface ICT Force